Bastek Coffee & Tea Przyjęcie towaru i Dział Jakościowy

Każdorazowa dostawa surowca w postaci herbaty, owoców lub innych dodatków podlega dokładnej analizie. Badane są właściwości organoleptyczne, zawartość ciał obcych oraz zgodność surowca ze specyfikacją i zamówieniem. Każde odstępstwo od zaakceptowanych norm skutkuje odpowiednim postępowaniem lub zwrotem towaru. Dysponujemy dużą powierzchnią magazynową, a każde pomieszczenie magazynowe jest odpowiednio przystosowane i zabezpieczone.

Laboratorium To tutaj testujemy każdą dostawę surowca

To tutaj testujemy każdą dostawę surowca, analizujemy jego właściwości i zgodność z dokumentacją. Dodatkowo sporządzamy tu nowe mieszanki herbat, dobieramy mieszanki owocowe i ziołowe. Tutaj nasi eksperci w oparciu o gust klienta sporządzają nowe kompozycje smakowe herbat.

Dział nadzoru produkcyjnego

W dziale nadzoru produkcyjnego ustalane są harmonogramy pracy, kolejność wykonywanych zleceń. Analizowane są także procesy produkcyjne, prowadzone i wydawane rozkłady zajęć i przydziałów.

Procesy produkcyjne

Posiadamy szeroki i nowoczesny park maszynowy oparty o niezawodną i wydajną niemiecką technologię. Produkujemy herbaty sypane w opakowaniach foliowych i kartonikach papierowych, herbaty porcjowane w saszetki jedno i dwu-komorowe z przywieszkami, herbaty w kopertach termozgrzewalnych.

Dział Handlowy

Nasz Dział Handlowy zaznajomi Cię ze wszystkimi możliwościami jakie oferuje firma Bastek. Poznasz tu wiele rodzajów oferowanych produktów, sposobów pakowania oraz otrzymasz indywidualną, atrakcyjną ofertę. Każde zapytanie spotka się z miłą i profesjonalną pomocą.

Dział projektowania i rozwoju Produktu

Na podstawie wcześniejszych wytycznych, wymogów rynku i opinii klientów sporządzamy tutaj wstępny szkic opakowaniowy wprowadzanego Produktu. Ustalamy walory artystyczne jakie ma spełniać, dobieramy odpowiednie materiały, sporządzamy dokumentację opakowaniową oraz dokumentację projektu. Podejmujemy także prace projektowe i służymy w tym zakresie pomocą. Dzięki długiej i owocnej współpracy z docenianymi w Polsce drukarniami Offsetowymi i Flexograficznymi nasze produkty opakowaniowe posiadają bardzo wysoką jakość nadruku, którą ogranicza jedynie wyobraźnia projektanta.